Objekti nometņu organizēšanai

Atpakaļ
Adrese:
Pumpuri, Skrundas novadā
E-pasts:
Tālrunis:

Jauna vieta nometņu un dažādu citu pasākumu organizēšanai - SKRUNDA PARK.  SKRUNDA PARK telpas var piemērot visa veida nometnēm. Telpas atrodas 5 km no Skrundas un 148 km no Rīgas. SKRUNDA PARK var uzņemt līdz pat 2000 personu lielu kolektīvu. Telpās ir pieejamas dažāda veida guļvietas - 600 guļvietas ( 112 istabas ar vienvietīgām gultām, katrā no 2 līdz 8 guļvietām, pieejamas ģimenes istabas) un istabiņas, kurās ir iespējamas pārnakšņot guļammaisos (aptuveni 400 guļvietas). Telpas izremontētas un pieejamas ar jaunām dušām un WC. Pieejami dažādi sporta laukumi - lielais futbola laukums, āra trenažieriem, volejbola laukumiem u.c. āra sporta veidiem. Tāpat arī pieejams iekštelpu sporta zāle (12 basketbola grozi). Tāpat arī SKRUNDA PARK piedāvā dažādus izklaides iespējas -galda spēles (Hokejs, futbols, teniss), dažādas bērnu rotaļlietas (skūteri, kartings, šūpoles, skrituļdēļi, bumbas, u.c. ). SKRUNDA PARK cenu politika ir draudzīga gan lieliem, gan maziem pasākumiem. Individuālas piedāvājums katram klientam atkarībā no tā, kādus pakalpojumus no SKRUNDA PARK vēlas saņemt. SKRUNDA PARK e-pasts: skrundapark@gmail.com. ——Sandis, mob: +371 29907257, Uģis, mob: +371 27846543, —Aigars, mob: +371 26339898.

Adrese:
Ainažu iela 74, Saulkrasti, LV-2160
E-pasts:
Tālrunis:

Atpūtas komplekss "Minhauzena Unda" Saulkrastos piedāvā plašu teritoriju un ietilpīgas telpas nometņu rīkošanai gan bērniem un jauniešiem, gan ģimenēm un pieaugušajiem. Varam uzņemt nometnes līdz 150 dalībniekiem, kā arī nodrošinām nepieciešamo ēdināšanu. Tikai 300 m attālumā no mums atrodas jūra. Teritorijā atrodas vairāki sporta laukumi un bērnu rotaļlaukums.

Lai saņemtu sīkāku aprakstu un piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz info@minhauzenunda.lv.

Uz tikšanos pie Minhauzena!

Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: 22/11.2-3.1/43
Datums: 2019-04-15
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: 4.6.2.-14/10304/843
Datums: 2019-04-24
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 45402012448
Adrese:
Vecbebri,Bebru pagasts,Kokneses novads VECBEBRU TEHNIKUMA KOMPLEKSS
E-pasts:
Tālrunis:

Jūnijā un augustā piedāvājam naktsmītnes dzīvokļa tipa dienesta viesnīcā.2-4 vietīgas istabas ar atsevišķu sanitāro mezglu.Dienesta viesnīcas izmantošana:6.00 EUR diennaktī no personas.Gultas veļas komplekts :2.50 EUR. Nometnēm piedāvājumā trīsreizēja ēdināšana.IESPĒJAS AKTIVITĀTĒM:telpas dažāda veida nodarbībām,semināru zāle ar 200 sēdvietām.Tuvumā pieejama peldvieta un brīvdabas estrāde,labiekārtots stadions.

Adrese:
"Ungurmalas", Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads
E-pasts:
Tālrunis:

Atpūtas komplekss "Ungurmalas" piedāvā rīkot nometnes, seminārus, konferences, privātus pasākumus un korporatīvos pasākumus.

Mums ir 6 plaši numuriņi, kuros ir divvietīgās gultas un atkarībā no plānojuma un vajadzībām, sakomplektējam papildus guļvietas, piemēram draudzīgākai kompānijai vai ģimenei. Viesu nama 3 numuri ir ar terasi. Kā arī ir trešais stāvs, kur ir iespēja izguldīt līdz pat 50 cilvēkiem.


Darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai visām cenām ir 20% atlaide.

Aktīvās atpūtas baudītājiem piedāvājam: 

- desmit laivas;

- plostu;

- divus pludmales volejbola laukumus;

- vienu basketbola laukumu;

- futbola vārtus;

- 240 kv/m lielu āra terasi, kur ieturēt maltīti. Terase ir ar jumtu un no ezera puses to aizsedz stikla sienas, pasargājot no lietus un vēja;

- vairāk kā desmit grila vietas ezeras krastā - aprīkotas ar galdu, soliem un grilu; 

- divas skatuves muzikantiem;

- nakšņošanas vietas līdz 100 personām viesu namā;

- nakšņošanas vietas līdz 15 personām greznajā, atsevišķi norobežotajā villā;

- plašas teritorijas un pļavas, kur novietot auto un celt teltis līdz 1000 personām.

Ungurmalas Villa ir atsevišķi nožogota no viesu nama. Tā atrodas tieši pie Ungura ezera krasta tāpat kā viesu nams. Piedāvājam laivu un plostu braucienu pa Ungura ezeru.

Ungurmalas Villa piedāvā 15 guļvietas, bet ietilpība ir līdz 50 viesiem. Ļoti laba pasākumu vieta mazām nometnēm, maziem uzņēmuma kolektīviem, privātām svinībām vai pasākumu/uzņēmumu vadītāju nakšņošanai. Villā ir peldbaseins un sauna, divas guļamistabas ar divguļamo gultu un plašu vannas istabu + atsevišķa telpa priekš papildguļvietām.

Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanai piedāvājam sadarbības partneri.

https://www.ungurmalas.lv/lv/

Adrese:
Sesavas pamatskola, Sesava, Sesavas pagasts, Jelgavas novads, LV-3034
E-pasts:
Tālrunis:

Jelgavas novada Sesavas pamatskola ir ideāla vieta bērnu un jauniešu vasaras nometņu organizēšanai, jo svaigs gaiss un veselīga atmosfēra ir tikai neliela daļa no iespējas pavadīt saturīgu laiku jaukā lauku ciematā.

Izmitināšana
Vienlaicīgi spējam uzņemt līdz pat 65 personām. Nometņu dalībniekus izmitinām pamatskolas klašu telpās. Gulēšanai nodrošinām matračus. Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti.

Ēdināšana
Ēdiens tiek gatavotas uz vietas skolas ēdnīcā, slēdzot līgumu ar ēdināšanas uzņēmumu.

Teritorija un infrastruktūra
Skolas teritorijā atrodas:

  • sporta zāle ar trenažieru zāli;
  • sporta laukums – basketbola, futbola, volejbola laukumi, vingrošanas stieņi;
  • tautas nams ar plašu zāli pasākumu organizēšanai;
  • Zaļā klase;
  • Sajūtu taka;
  • bērnu spēļu laukums.

Skolas telpās pieejama bibliotēka, galda teniss, novuss, plaši gaiteņi aktivitāšu organizēšanai.

Nepilnu 5 minūšu gājiena attālumā peldvieta (dīķis), parks ar estrādi, bērnu rotaļu laukums.

Pagasta teritorijā vairāki uzņēmumi, kuri ar prieku uzņem skolēnu grupas (kokapstrādes uzņēmums, siera mājražotāji, mini zoo, skalu pinumi u. c. Blakus pagastos – Rundāles pils, Mazmežotnes muiža un pilskalns, Elejas muižas parks, Elejas Tējas namiņš, Vilces dabas parks, Tērvetes dabas parks.

Drošība un medicīniskā aprūpe

Skolas teritorijā video novērošana. Skolas telpas aprīkotas ar balss izziņošanas sistēmu.
Pagasta teritorijā atrodas medpunkts, tāpēc pirmo palīdzību nepieciešamības gadījumā iespējams sniegt uz vietas. Līgumu par dažādu pakalpojumu sniegšanu ar slimnīcu slēdz katra nometne atsevišķi (saskaņā ar LR likumdošanu).

Izmaksas

Pamatskolas telpu īre 5 EUR no personas / diennaktī.

Sporta zāles un sporta laukuma izmantošana 5 EUR no personas / diennaktī.

Kontakti:

Sesavas pamatskola, Skolas iela 1, Sesava, Sesavas pagasts, Jelgavas novads, LV-3034.

E-pasts: sesavaspsk@jelgavasnovads.lv Tālrunis: 63061698

Direktore: I. Nikolajeva mob. tālr. 27234234
 

Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 076258
Adrese:
Nometnes vieta "Pēdas", adrese "Kalsoni", Cieceres pag., Brocēnu nov., LV-3851
E-pasts:
Tālrunis:

Piedāvājam vietu nometnēm un pasākumiem Brocēnu novadā, netālu no Cieceres ezera.

Nometnes vietā ir 66 gultasvietas, kas izvietotas desmitvietīgos un četrvietīgos krāsainos koka namiņos. Plaša teritorija teltīm. Dušas un tualetes atsevišķā ēkā. Atsevišķs namiņš ar nodarbību telpu (līdz 25 cilv.) un 2 mazākām istabiņām mazu grupu darbam vai nakšņošanai.

Aprīkota virtuve un ēdamzāle – nodarbību telpa. Ugunskura vieta, sporta laukums. Āra terase un dabas amfiteātris ar nelielu skatuvīti. Īsti lauki, neskarta daba. Ezers 5-7 minūšu gājiena attālumā. Ideāla vieta vides nometnēm.

Varam piedāvāt arī ēdināšanas pakalpojumus un palīdzību nometnes aktivitāšu organizēšanā un vadīšanā (ir nometņu vadītāja sertifikāts).

Saskaņojumi ar institūcijām tiek veikti katras sezonas sākumā, aprīļa beigās / maija sākumā

Tuvāka informācija: vineta.jurevica@gmail.com, tālr. 26177794

Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: 22/11.6-3.10/11
Datums: 2018-05-15
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: 2.39-14/11225/1023
Datums: 2018-05-18
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 072089
Adrese:
Atpūtas komplekss
E-pasts:
Tālrunis:

Atpūtas komplekss "Albatross" ir lieliski piemērota vieta bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai, kas atrodas jūras krastā, ļoti skaistā vietā ar pozitīvu enerģiju, gaišu priežu mežu un skaistu pludmali Engures pagasta Ķesterciemā. Atpūtas komplekss vienlaicīgi spēj uzņemt 624 viesus. Varam uzņemt pie sevis nometnes gan vasaras sezonā, gan ziemas sezonā (ziemas sezonā varam uzņemt tikai, ja nometnē ir vismaz 30 un vairāk dalībnieki). 
Svarīgi! Rīkojot savu nometni pie mums, Jums nebūs jādomā par Veselības inspekcijas un VUGD atzinumu, jo mēs tos katru gadu saņemam.

Izmitināšana.
Viesi tiek izmitināti 1 vai 2 istabu ekonomiskās klases numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti. Katrā numurā gultas, naktsskapītis, drēbju skapis, spogulis. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 – 10 dienās.

Ēdināšana.
Atpūtas kompleksa viesiem tiek nodrošināti arī ēdināšanas pakalpojumi (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ēdiens tiek gatavotas uz vietas atpūtas kompleksa ēdnīcā. 

Teritorija un infrastruktūra.
Plaša un zaļa teritorija (10ha). Savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas:
- vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
- divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, - ēdnīca un bufete-kiosks (tikai vasaras sezonā), kur iespējams iegādāties ūdeni, sulas, saldējumu, našķus,
- slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
- zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
- mazā zāle (112 m2, lamināts),
- klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
- futbola, basketbola un volejbola laukumi,
- vingrošanas stieņi.

Pludmale.
Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.

Medicīniskā aprūpe un drošība.
Vasaras sezonā nometnes teritorijā atrodas medpunkts, tāpēc pirmo palīdzību nepieciešamības gadījumā iespējams sniegt uz vietas. Līgumu par dažādu pakalpojumu sniegšanu ar slimnīcu slēdz katra nometne atsevišķi (saskaņā ar LR likumdošanu).
Nometnes teritorija ir norobežota un tiek apsargāta (vasaras sezonā). Atbildību par savas nometnes bērnu drošību uzņemas katras nometnes organizētājs un vadītājs, bērniem jābūt audzinātāju un pedagogu uzraudzībā, no nometnes teritorijas bērni drīkst iziet tikai grupās un pedagogu pavadībā. Peldēšanās jūrā un baseinā, kā arī spēles pludmalē jāorganizē tikai audzinātāju un pedagogu uzraudzībā.

CENRĀDIS NOMETŅU ORGANIZĒTĀJIEM PIEEJAMS ŠEIT.